Õppepäev „Lehtpuude laasimine ja hooldustööd maarjakaasikutes“.

Maarjakase Selts koos Võrumaa Metsaühistuga korraldab laupäeval, 15. septembril 2018.a. algusega kell 12 Setomaal Vasla külas Paul Sõrmuse Alaoru talus praktilise õppepäeva teemal: „Lehtpuude laasimine ja hooldustööd maarjakaasikutes“.

Päevakava:

  • Kell 11.45 Kogunemine
  • Kell 12–14 Loeng „Lehtpuude laasimine“
  • Kell 14 Lõunasöök
  • Kell 14.30–16.30 Ringkäik maarjakasepuistus koos praktilise puude
    laasimise ja maarjakaasikute hooldamise võtete tutvustamisega.
    Esitleme kasvavate lehtpuude laasimisvõtteid ning selleks kasutatavaid erinevaid töövahendeid.

Õppepäevale on kutsutud lisaks Seltsi ja Metsaühistu liikmetele kõik piirkonna maarjakasehuvilised ja -kasvatajad. Samuti on õppepäevale oodatud Seltsi liikmete kaaslased, sõbrad, lapsed. Õppepäev on osalejatele tasuta.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *